Usługi turystyczne

Kajak na Odrze w okolicach Lubiąża a w nim uśmiechnięta para

Slowłęg to nasza propozycja na turystykę tematyczną na terenach nadodrzańskich. Turystykę świadomą dla osób, które są przygotowane na poznawanie i odkrywanie regionalnych i lokalnych ciekawostek.

Niezwykła przyroda i zabytki, kulinaria oraz trasy rowerowe i kajakowe  sprawiają, że tereny nadodrzańskie leżące blisko Wrocławia, Lubina i Legnicy to doskonałe miejsce, na krótki wypad z niedużą grupą znajomych. Dolina Odry to świetne miejsce dla tych co lubią relaks i kameralne spotkania  bez tłumów. Ten nadodrzański obszar szlaku Odry objęty Krainą Łęgów Odrzańskich  posiada wiele ciekawych destynacji turystycznych połączonych w niezwykle ciekawą ofertę spędzenia czasu wolnego zarówno na jeden dzień jak i na weekend a dla tych, co chcą ją lepiej poznać na rowerze, kajaku czy podczas rejsu to nawet kilka dni.

Wizyty studyjne czy grupowe wycieczki tematyczne  na terenach nadodrzańskich nie będą się nudziły z uwagi na szeroką i kompleksową ofertę i unikatowe miejsca, często objęte znakiem jakości  KRAINA ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH POLECA przyznawanym dla lokalnych producentów i usługodawców.

Naszym propozycjom często towarzyszy  rywalizacja pomiędzy waszymi grupami w postaci GRY TERENOWEJ – quizowej, wiedzowej zakończonej nagrodami, co niewątpliwie będzie atrakcyjne.
Osią gry jest zbieranie przez drużyny punktów za wykonanie różnych zadań. Zadania będą różnorodne!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5