BAZAr Kulturalne Targowisko Wspomnień

Fundacja MY

O nas

Czy można zamknąć wspomnienia w szczelnej kapsule? Zdecydowanie tak! Ale po co to robić, skoro da się stworzyć projekt, dzięki któremu dostęp do historii może być bardzo przystępny i przyjemny w odbiorze dla wielu ludzi na raz. Z takiego założenia wyszła Fundacja MY, tworząc „BAZAr Kulturalne Targowisko Wspomnień”.

Projekt powstał z bardzo prostej potrzeby i chęci – tej podyktowanej brakiem wiedzy książkowej, dotyczącej lokalnej kultury i sztuki sięgającej do lat dziewięćdziesiątych i osiemdziesiątych. Prowadzący? Charyzmatyczny i wnikliwy Krzysztof Gołubowski!

Archiwum w formie podcastu

Zajrzeć na Targowisko Wspomnień można w pełni bezpłatnie, korzystając z jednej z aplikacji mobilnych do odsłuchiwania podcastów (w tym Spotify) lub bezpośrednio przez przeglądarkę internetową pod adresem https://anchor.fm/fundacja-my

Dialogi z Krzysztofem Gołubowskim są prowadzone w postaci wymiany myśli i wspomnień, zapisu obrazów i historii w postaci audio. Tematy dotyczą często spraw, które nigdy nie zostałyby opisane w książkach, a ich podanie w wersji dźwiękowej i nieco bardziej „żywej” jest też zdecydowanie ciekawsze i bardziej wciągające dla odbiorców. Czego można się dowiedzieć? Przede wszystkim słuchając podcastu zanużamy się w historii nie tak dawnej, acz bardzo żywiołowej i mającej ogromny wpływ na to, jak dziś funkcjonujemy. To garść ciekawostek regionalnych – nie tylko dla dorosłych, ale ze względu na przystępną formę prowadzenia, również dla młodzieży.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz