Dorota Wydra

Ikony decoupage na deskach z czarnego dębu

O nas

Dorota Wydra tworzy wyjątkowe ikony decoupage na eskach z czarnego dębu, który rośnie w lasach zlokalizowanych w Krainie Łęgów Odrzańskich. Są to produkty wysokiej jakości, w pełni oryginalne i wyjątkowe. Warto dodać, iż autorka łączy ze sobą wspomnianą już wcześniej technikę decoupage z tradycyjnym malowaniem, czego efekt jest zjawiskowy. 

Czarny dąb, na którym wykonywane są prace artystyczne, pozyskiwany jest przez firmę z Malczyc, co dodatkowo podkreśla związek tych dekoracji z regionem.

Unikat pod każdym względem

Ikony decoupage na drewnie czarnego dębu, które wykonuje Dorota Wydra charakteryzuje wyjątkowy charakter. Odzwierciedla się on w ich kształcie, użytym materiale oraz niecodziennej metodzie zdobienia. Są to produkty niepowtarzalne, ponieważ niemożliwe jest, aby na świecie znalazły się dwa identyczne egzemplarze.

Wszystkie ikony to esencja dbałości o najmniejsze szczegóły. Każdy detal jest starannie dopracowany. Produkty te są doskonałą propozycją na prezent dla bliskiej osoby!

 

Wszystko odbywa się z korzyścią dla środowiska!

Ciekawostką jest, iż kawałki drewna czarnego dębu, na których powstają te niesamowite ikony, są pozyskiwane z odpadów stolarskich. W konsekwencji są to dekoracje w pełni przyjazne przyrodzie!

 

Znak „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca”

Ikony decoupage na deskach z czarnego dębu otrzymały certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca” w kategorii rękodzieło/rzemiosło.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz