AngelArt

Koło Gospodyń Wiejskich w Piotroniowicach

O nas

Od 2019r. w Kole Gospodyń Wiejskich w Piotroniowicach tworzone są ręcznie wyjątkowe, drewniane ozdoby. Głównie anioły i inne przedmioty wykonane ze starych desek, belek, które pochodzą z rozbiórki wiekowych budynków z terenów wiejskich Krainy Łęgów Odrzańskich.

Materiał ten jest niepowtarzalny, bo posiada na sobie odciśnięte znaki czasu i swoją historię. Pasja tworzenia tych dekoracji powstała z miłości do drewna i chęci przywrócenia im nowego życia w duchu upcyklingu. Oprócz aniołów tworzone są również świeczniki, lampiony, zajączki, skrzaty, renifery itp. Każdy inny, dopieszczony i niezwykły. Każdy produkt przechodzi długi etap wykonania. Najpierw powstaje projekt, wycinanie, szlifowanie, zaimpregnowanie, klejenie i na koniec upiększanie np. malowanie czy ozdabianie różnymi elementami.

Doskonały pomysł na prezent lub dekoracje wnętrz

Rękodzieło wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Piotroniowicach nadaje się na nietuzinkowy prezent na każdą okazję i oryginalną ozdobę domu czy mieszkania. Przedmioty te doskonale wpasują się do wnętrz w nowoczesnym, rustykalnym stylu typu modern farmhouse lub surowych industrialnych, czy loftowych klimatów.

Dostępność:

Produkty można nabyć na jarmarkach i bazarkach rękodzielniczych, a także przez portal Facebook.

Koło Gospodyń Wiejskich w Piotroniowicach uzyskało Certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii rękodzieło/rzemiosło.

Ten partner posiada certyfikat