Fabryka Cacanek

Warsztaty rękodzielnicze

O nas

Kraina Łęgów Odrzańskich pełna jest miejsc i osób niezwykłych – do takich zalicza się Fabryka Cacanek, prowadzona przez Katarzynę. To przede wszystkim pracowania, w której powstają rzeczy piękne: niewielkie serie odzieży o mocno designerskim zacięciu. Od niedawna do oferty usługowej trafiły również ciekawe warsztaty rękodzielnicze.

Aż piętnaście lat doświadczenia stoi za „Fabryką”, w której słowo >>unikatowy<< nabiera nowego znaczenia. W dodatku pracownia stale się rozbudowuje, zyskując nową, kreatywną przestrzeń stacjonarnie, w Przyborowie. Kupując rzeczy z takich serii jak MuuuKoKo, VIntagA, czy FoLTa, można mieć pewność, że produkt będzie wysokiej jakości i zgodny z duchem slowfashion.

Warto zajrzeć również na media społecznościowe projektu:

 

Instagram

Facebook

 

Wyjątkowe warsztaty dla dzieci

 

Objęte certyfikacją zajęcia dla najmłodszych, to prawdziwa esencja Krainy Łęgów Odrzańskich. W duchu słowiańskim, z istotnym dodatkiem pamięci o przodkach pochodzących z tej ziemi – ich wierzeniach i zwyczajach – lecz przy okazji w towarzystwie nowoczesnego parku maszynowego i współczesnych nam materiałów. Na warsztatach można wykonać na przykład tzw. motankę. Czym ona jest, jak ją zrobić i z czego? Tego można dowiedzieć się u Katarzyny w Fabryce Cacanek!

 

Głównym zadaniem projektu ma być poruszanie się w obrębie folkloru i lokalnego designu, również z naciskiem na myśli i działania proekologiczne. Warto pamiętać, że Kraina Łęgów Odrzańskich to niezwykły obszar pod względem naturalnym, a idea zero waste w „Fabryce” doskonale wpisuje się w działania na rzecz zachowania naturalnego dziedzictwa. Warto się tego uczyć, już od najmłodszych lat – Fabryka Cacanek zaprasza na warsztaty!

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz