Fabryka Wspomnień

Usługi z zakresu animacji czasu wolnego wśród lokalnej społeczności- Sandra Piskorowska

O nas

Fabryka Wspomnień jest obecna na rynku od 2019 roku. Przedmiotem usług firmy jest animacja i udostępnianie szeroko pojętych urządzeń służących aktywnemu spędzaniu czasu wolnego podczas dużych eventów lub przyjęć rodzinnych. Siedziba firmy znajduje się na terenie gminy Prochowice, a zlecenia wykonuje na całym obszarze Krainy Łęgów Odrzańskich.

COŚ dla zabawy i relaksu

Fabryka Wspomnień oferuje kompleksową organizację eventów w zakresie obsługi z animacji czasu wolnego, wyposażenia w urządzenia dmuchane, foto lustro lub urządzenia do obsługi festynów tj. maszyny do waty cukrowej oraz popcornu. Organizuje gry i zabawy m.in. rozgrywki Archery Tag. Nową i cieszącą się dużym zainteresowaniem atrakcją stała się Strefa Spa z mobilną sauną i jacuzzy.

Potencjał firmy stale się powiększa, w związku ze stałym doposażaniem w nowe sprzęty pozwalające na poszerzanie asortymentu.

Dostępność:

Usługi świadczone są w miejscu wskazanym przez klienta na podstawie zawartej umowy. Szczegółowe informacje można znaleźć na portalu Facebook.

Usługi z zakresu animacji czasu wolnego wśród lokalnej społeczności- Fabryka Wspomnień Sandra Piskorowska otrzymały Certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii: usługa turystyczna/ rekreacyjna

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz