INGLOTÓWKA AGROTURYSTKA & SPA

Olga Lewicka Inglot, Paweł Inglot

O nas

Unikatowe w skali regionu miejsce o ponadprzeciętnych walorach przyrodniczych. Kameralna agroturystyka położona w sercu Krainy Łęgów Odrzańskich, w Parku Krajobrazowym Doliny Jezierzycy w miejscowości Dębno w gminie Wołów.

 

Olga i Paweł oferują gościom przytulne apartamenty w odrestaurowanej ponad 100 letniej stajni, zewnętrzne SPA, możliwość jazdy konnej oraz piękne trasy rowerowe i spacerowe po okolicznych lasach.

Konie, natura i pełny relaks

Jedną z najważniejszych usług są rajdy konne, realizowane szlakami konnymi wytyczonymi, we współpracy z Nadleśnictwem Wołów, po lasach okalających Dębno. Usługi noclegowe realizowane są w budynku o wyjątkowej aranżacji wnętrz, z ponadprzeciętna dbałością o szczegóły. Wykorzystanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w połączeniu z szacunkiem dla oryginalnych, zabytkowych elementów tworzy najwyższą jakość i nietuzinkowy klimat. Wewnątrz znajduje się sala kominkowa z piecem do wypieku chleba i pizzy. Na zewnątrz znajduje się strefa SPA. Do dyspozycji gości jest sauna fińska, zimny prysznic, bania z zimna wodą i podgrzewane jacuzzi.

Noclegi w odrestaurowanej stodole z widokiem na konie. Malownicza wieś położona z dala od miasta, pośród lasów i łąk to idealne miejsce dla fanów życia w stylu slowlife.

Oferta jest całoroczna.

 INGLOTÓWKA AGROTURYSTKA & SPA – Olga Lewicka Inglot, Paweł Inglot uzyskali Certyfikat Jakości „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii miejsce.

 

Ten partner posiada certyfikat