Kamera, akcja!

Produkcja materiałów wideo- Szymon Golinowski

O nas

Działalność „Kamera, akcja!” powstała w 2023 roku w Wołowie. Zajmuje się produkcją materiałów wideo. Tworzeniem relacji z wydarzeń oraz krótkich reklam dla firm. To wszystko na profesjonalnym sprzęcie i z osobistym podejściem do każdej realizacji.

Oferta „Kamera, akcja!” daje wiele możliwości swoim klientom, poprzez wykorzystanie nowoczesnego sprzętu typu kamera sportowa 360 stopni, dron, fotopułapka. Oprócz reklamy produktów i usług, daje możliwość uwiecznienia wszelkiego rodzaju imprez, wydarzeń, wycieczek turystycznych na naszym terenie i poza nim. Kraina Łęgów Odrzańskich inspiruje Szymona do tworzenia zdjęć i filmów edukacyjnych ukazujących niezwykłą faunę i florę naszego nadodrzańskiego terenu.

W zgodzie z naturą i środowiskiem

Fotopułapka daje możliwość nagrywania dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, nie zakłócając ich egzystencji. Szymon jest zwolennikiem ekologicznych rozwiązań- wykorzystuje panele fotowoltaiczne w celu naładowania całego sprzętu fotograficznego.

Dostępność:

Oferta całoroczna, wszystkie informacje udzielane są telefonicznie, mailowo lub przez wiadomość na Messengerze. Klient może liczyć na profesjonalną obsługę i dopasowanie oferty według swoich potrzeb. 

e-mail: kameraakcja23@gmail.com

Kamera, akcja! – Szymon Golinowski uzyskał Certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii usługa edukacyjna/kulturalna.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz