Meander

Spływy kajakowe

O nas

Kajaki stały się modne! To niezaprzeczalny fakt, bo zarówno starsi, jak i młodsi, coraz chętniej spędzają czas właśnie w taki sposób – obcując z naturą, uprawiając sport, sprawdzając swoje możliwości i odpoczywając od ekranów.

Certyfikowana usługa dostarczana przez firmę Jarosława Paczkowskiego to prawdziwy diament wśród wszystkich innych nadodrzańskich atrakcji tego typu. Do dyspozycji chętnych jest nie tylko świetny sprzęt – zarówno w postaci kajaków, jak i desek SUP – ale też spora baza wiedzy organizatorów spływów, którzy o Krainie Łęgów Odrzańskich wiedzą niemal wszystko. Warto ten fakt wykorzystać!

Na spływ aż 70 osób jednocześnie

Chętnych na skorzystanie z usług firmy Meander może być wiele, bo zaplecze sprzętowe pozwala na działania z aż siedemdziesięcioma osobami w jednym momencie. To idealne rozwiązanie przede wszystkim dla zorganizowanych grup. Latem, zamiast kolejnego wypadu na paintballa, warto rozważyć wodne szaleństwa w Krainie Łęgów Odrzańskich. Emocje? Gwarantowane!

Rozbudowana oferta dodatkowa

Spływ kajakiem, przepłynięcie SUP-em, a potem? Rejs szkutą, ognisko lub gra terenowa! Na takie atrakcje można liczyć szczególnie, jeśli nad Odrę przyjedzie się większą grupą (i na dłużej!). Meander dysponuje dobrym zapleczem logistyczno-technicznym, więc odpowiednie rozplanowanie programu dnia pozostaje po stronie organizatora.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Rzeka Odra ma różne oblicza – doskonale o tym wiadomo. Korzystając z certyfikowanej usługi spływu kajakowego można mieć pewność, że bezpieczeństwo uczestników takiego wydarzenia będzie traktowane z najwyższym priorytetem od samego początku. Warto wiedzieć, że na miejscu jest wiele tras o różnym poziomie trudności – to doskonała wiadomość również dla tych, którzy postanowią wrócić nad Odrę i poznawać jej uroki podczas kolejnego spływu. Organizator tak dobiera miejsce i czas, aby cała wyprawa była dla uczestnika komfortowa, bezpieczna i wygodna.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz