Naturalne Hand Made

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

O nas

Małgorzata Płomińska od 2 lat zajmuję się organizacją warsztatów z tworzenia naturalnych kosmetyków. Zajęcie to jest wynikiem jej pasji do zbierania i przetwarzania roślin oraz przygotowywania z nich produktów do pielęgnacji ciała. Jedną z wartości, którymi kieruje się w życiu jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie. Przekonała się, że poza zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną, dbaniem o emocje i relacje, duży wpływ na nasze zdrowie mają też kosmetyki i środki czystości, z którymi mamy kontakt każdego dnia. Wiedzę, którą zdobyła i wciąż zdobywa przekazuje innym podczas organizowanych przez nią warsztatów.

Małgorzata swoje działania opiera na wiedzy i doświadczeniu, które zdobyła na studiach Ochrony Środowiska oraz licznych szkoleń z tworzenia receptur kosmetycznych oraz zakresu ziołolecznictwa i terapii naturalnych. Wyjątkowość oferty to przede wszystkim wysokiej jakości surowce roślinne wykorzystywane podczas warsztatów, pochodzące głównie z terenów Krainy Łęgów Odrzańskich, tj. okoliczne lasy i łąki, uprawy z ogrodu i od lokalnych dostawców. Podczas warsztatów dba o miłą atmosferę- niebanalny wystrój sali, muzyka grająca w tle, zapachy olejków eterycznych unoszące się w pomieszczeniu czy zdrowy poczęstunek.

Wszystko odbywa się z korzyścią dla środowiska!

Działalność Naturalne Hand Made jest w 100% przyjazna środowisku naturalnemu. Podczas warsztatów używana jest przenośna stancja zasilania z panelem fotowoltaicznym. A opakowania kosmetyków są wykonane z ekologicznych surowców.

Dostępność:

  • Oferta tworzona jest na dwa sposoby:
  • – na specjalne oczekiwania klienta (rodzaj wykonywanych produktów, ilość osób, miejsce, czas, koszt),
  • – cyklicznie emitowane ogłoszenia z gotową już propozycją warsztatową.
  • Emisja takich ofert odbywa się głownie poprzez media społecznościowe.

 

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych- Naturalne Hand Made uzyskało Certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii usługa edukacyjna/kulturalna.

Ten partner posiada certyfikat