Pałac Mojęcice

Noclegi i restauracja

O nas

Jeśli spędzać wolne chwile, to tylko w miejscach niezwykłych. Pałac Mojęcice doskonale wpisuje się w tę kategorię, czarując odwiedzających nie tylko piękną bryłą budynku, ale również wnętrzami i lokalizacją. Dodatkowo działa tu świetna restauracja, będąca obowiązkowym punktem na kulinarnej mapie Krainy Łęgów Odrzańskich.

Pałac pochodzi z XIII wieku i został idealnie zakonserwowany, odnowiony i przekazany do użytku na kolejne stulecia. Najważniejszą informacją dla szukających noclegu jest jego niepowtarzalność – można przyjechać tu dziesięciokrotnie i za każdym razem zaznać nieco innego doświadczenia. Wszystko dzięki butikowemu zacięciu poszczególnych pokoi, które są po prostu… niepowtarzalne!

Nie tylko nocleg, również jedzenie

Właściciele chwalą się, że ich kulinarny styl jest utrzymany w myśl – jakże pożądanej w obecnych czasach – prostej filozofii „z pola do stołu”. Niepasteryzowane mleko od własnych krów, warzywa i zioła rosnące na pobliskich polach, bez chemicznego dodatku – wszystko to jest podstawą tutejszych dań. Resztą zajmują się inni, lokalni i cenieni dostawcy, wytwarzający swoje produkty w podobnym duchu. Można tu również spróbować pachnącego chleba prosto z pieca!

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek 13:00 – 20:00, Piątek – Sobota 13:00 – 21:00, Niedziela 13:00 – 20:00

 

 

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz