Papa Weed

Ekologiczna herbata konopna

O nas

Michał Majczak zajmuje się produkcją spożywczych herbat konopnych: zarówno klasycznych, jak i takich z dodatkiem kwiatów oraz owoców. Produkty te posiadają certyfikat ekologiczny.

Warto dodać, że firma ta jest jedynym producentem herbat konopnych w regionie oraz jako pierwsza zdecydowała się na zrejestrowanie takiej działalności. Oczywiście marka Papa Weed posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, dzięki którym może oferować odbiorcom konopie jako produkt spożywczy.

 

Herbata konopna:

Wszystkie produkty oferowane przez Michała Majczaka są w pełni naturalne: bez zastosowania sztucznych nawozów i oprysków. Dodatkowo rośliny zbierane są w godzinach porannych i suszone w odpowiednich do tego celu warunkach. Cały ten proces przebiega wyłącznie przy użyciu rąk, właściciel firmy nie korzysta z żadnych maszyn automatycznych.

Herbaty konopne prezentują najwyższą jakość i są doskonałym źródłem zdrowego CBD oraz innych kannabinoidów*.

* W składzie herbat znajdujemy susz z siewnych konopii: legalnych odmian, które są dopuszczone do obrotu na terenie państw Unii Europejskiej.

Wszystko odbywa się z korzyścią dla środowiska!

Herbaty konopne proponowane przez Michała Majczaka są produkani, które zostały wyróżnione certyfikatem ekologicznym.

Produkty są wytwarzane na terenie Krainy Łęgów Odrzańskich, konkretnie w Źródłach leżących w gminie Środa Śląska.

Znak „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca”

Herbaty konopne Michał Majczak otrzymały certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca” w kategorii produkt spożywczy nieprzetworzony.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz