Pasieka Leśnika

Aleksander Sokołowski: Miody z Łęgów Odrzańskich

O nas

Miody z Łęgów Odrzańskich dostępne w Pasiece Leśnika prowadzonej przez Aleksandra Sokołowskiego to 100% natury oraz gwarancja doskonałego smaku. Pasieka ta jest zlokalizowana w malowniczej Głogowskiej Pradolinie Odry. Miody wielokwiatowe leśne pozyskiwane na tym terenie charakteryzują się tym, iż są szczególnym wsparciem dla zdrowia organizmu. 

Warto dodać, iż miody z Pasieki Leśnika powstają dzięki wspaniałej, nektarodajnej roślinności rosnącej w regionach okresowych rozlewisk, gdzie panuje sprzyjający takiej działalności mikroklimat. Dominują tam przede wszystkim wierzby, klony, głogi, dzikie jabłonki oraz grusze, lipy, akacje, ostrężyny i wiele innych!

Miód leśny wielokwiatowy:

Wszystkie mody z Pasieki Leśnika są produktami w pełni naturalnymi, wytwarzanymi na terenie Krainy Łęgów Odrzańskich, gdzie szata roślinności jest wyjątkowa i zróżnicowana.

Największą popularnością cieszy się miód leśny wielokwiatowy, którego walory smakowe i zapachowe wynikają z tego, iż powstaje on z owoców dzikiej przyrody porastającej teren lasów łęgowych. Wszystkie miody z tej pasieki są surowe, co oznacza, iż nie zostają poddane obróbce termicznej: poddane zostają tylko wirowaniu, a następnie są pakowane do słoików. Pozwala to zachować wszystkie witaminy, enzymy i inne wartości odżywcze.

Wszystko odbywa się z korzyścią dla środowiska!

Miód to naturalny pokarm, który powstaje bez szkody dla świata przyrody. Pasieka Leśnika działa na małą, lokalną skalę, a jej właściciel dokłada wszelkich starań, aby w żaden sposób nie obciążać środowiska.

Dodatkowo całość działa w zgodzie z założeniami hasła zero waste: w pasiece wykorzystuje się wszystko, co można wykorzystać. Nawet odpadki jakie zostają po wosku, trafiają w końcu do kompostownika.

Znak „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca”

Pasieka Leśnik otrzymała certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca” w kategorii produkt spożywczy nieprzetworzony.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz

  •   Adres:
    Wojszyn 18A, 67-221 Białołęka
  •   Numer telefonu:
  •   Sieć: