Perla Yacht Group

Nowoczesne Szkutnictwo, budowa i zabudowa łodzi.

O nas

Miejsce produkcji jednostek pływających znajduje się w Ścinawie w mieście portowym na skraju skarpy odrzańskiej. Perla Yacht Group to młoda stocznia ukierunkowana na produkcję nowoczesnych luksusowych jednostek szytych na miarę, której właścicielem jest Marek Bogucki. Oferta dostosowana jest do potrzeb rynkowych i tego co dzieje się na Odrze.

 

Nowoczesność w zgodzie z naturą

Produkty to Perla e-vision, Katamarany Perla e-vision wyposażone są w dwa nowoczesne silniki elektryczne oraz system inteligentnego zarządzania energią Perla Energy Management System optymalizujący zużycie energii na pokładzie. Mając na uwadze dobro i piękno naszej planety katamaran zaopatrzony jest w zieloną energię z paneli fotowoltaicznych, z których wytwarzana energia magazynowana jest w pojemnych magazynach energii. W pełni elektryczna jednostka to połączenie praktyczności, komfortu, bogatego wyposażenia, bezemisyjnego napędu z duszą i charakterem. Perla Yacht to zero emisyjne jednostki aluminiowe podlegające 100% recyklingowi. Futurystyczny kształt ekologicznego domu na wodzie i motorówek jest jednocześnie głosem nowoczesności i harmonii z naturą. Wprowadzenie na rynek jednostki Perla e-vision to milowy krok na drodze do połączenia dwóch światów : luksusu i ekologii. Rozwiązaniem jest ponadczasowy kształt i wyjątkowa stylistyka, zaprojektowana tak, aby móc w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień technologicznych.

 

Stocznia Perla Yacht Group do produkcji swoich wszystkich jednostek pływających zgłoszonych do certyfikacji wykorzystuje aluminium. Sprawia to, iż konstrukcja jest lekka, a jednocześnie zapewniając wytrzymałość kadłuba i nadbudówki. Aluminium w przeciwieństwie do laminatów i innych tworzyw sztucznych jest materiałem trwałym, odpornym na warunki atmosferyczne oraz łatwym w recyklingu.

Oferta całoroczna. Stocznia zajmuje się produkcją łodzi turystycznych, tarasów wodnych/pomostów oraz wynajemem łodzi i modułowych pomostów wodnych.

Perla Yacht Group – Marek Bogucki „Nowoczesne Szkutnictwo, budowa i zabudowa łodzi” uzyskał Certyfikat Jakości „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii rzemiosło/ rękodzieło.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz