Pub Nowa Forma

Kamil Adamusiak

O nas

Pub Nowa Forma powstał 2022 roku. Znajduje się w pod Wołowskim Ośrodkiem Kultury. Jest to niezwykłe i klimatyczne miejsce, które przyciąga ludzi ceniących kulturę i sztukę.

 

Nowa Forma jest jedynym lokalem w gminie Wołów, który realizuje szereg wydarzeń kulturowych. Koncerty, warsztaty, spotkania autorskie, stand-up. Scena Nowej Formy daje przestrzeń wyjątkowym artystom z całej Polski i nie tylko. Kamil stworzył fenomenalne miejsce, stawiając szczególną uwagę na jakość oferowanych usług, wydarzeń i produktów. Na co dzień w Pubie można posłuchać dobrej muzyki z płyt winylowych, pograć w gry planszowe, a przy tym spróbować kraftowych trunków. To wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Właściciele są pomysłodawcami i realizatorami już trzech edycji „Bazarku Rękodzieła”, na którym gościli wielu rzemieślników z naszych okolic, w tym rękodzielników z Krainy Lęgów Odrzańskich. Bazarek odbywa się cyklicznie, raz w roku. Organizowany jest na świeżym powietrzu, wśród zieleni w Parku WOK. Wydarzenie polega na propagowaniu zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą i sztuką. Promowaniu lokalnych artystów, rękodzielników, producentów i ich produktów. Podczas całej imprezy odbywają się koncerty, warsztaty, animacje i kiermasz produktów lokalnych.

 Dostępność:

Lokal czynny jest od czwartku do niedzieli. W okresie wiosenno- letnim do dyspozycji gości dostępny jest ogródek, a koncerty odbywają się na scenie pod chmurką.

Wszystkie informacje o koncertach i wydarzeniach można znaleźć w mediach społecznościowych.

 

Pub Nowa Forma uzyskał Certyfikat Jakości „Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA” w kategorii miejsce.

Ten partner posiada certyfikat