RYGIELEK

Pracownia krawiecka

O nas

Rygielek to nowość na polskim rynku – ta pracownia krawiecka wyróżnia się nie tylko świetnymi pomysłami na produkty, ale też wysoką jakością ich wykonania. Rękodzielnicy koncentrują się na specyficznej grupie docelowej: rodzicach z dziećmi. Dzięki temu można tu zamówić idealnie dopasowane komplety odzieży dla mamy i córki oraz dla ojca z synem. Nie brakuje również propozycji dla niemowląt, a oferta jest stale rozszerzana.

Pracownia krawiecka tworzy jedynie w oparciu o własne, unikalne rozwiązania projektowe. Dzięki temu ubrania są czymś innym, niż powtarzalna moda z sieciówek. Jednocześnie ceny pozostają na bardzo dobrym poziomie, dzięki czemu niemal każdy może pozwolić sobie na nabycie ubrań ładnych, trwałych i niepowtarzalnych. Jedną z technologii wykorzystywanych w „Rygielku” jest maszynowy haft komputerowy, dzięki któremu pomysły zapisane w postaci cyfrowej mogą być sprawnie przeniesione do rzeczywistości.

Certyfikowane ponczo

Ponczo samochodowe, które zostało zaprojektowane i uszyte przez Annę Sułek, jest produktem mającym za zadanie zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dziecku siedzącego w foteliku. Jest to swoista alternatywa dla tradycyjnej kurtki. Nie każdy wie, że nie powinno się przewozić pociech w kurtce, ponieważ istnieje wówczas ryzyko, że przez nią wyślizgną się one z fotelika, jeśli dojdzie do wypadku.

Każde ponczo jest szyte w pracowni zlokalizowanej w Wołowie, co łączy ten element garderoby z regionem Krainy Łęgów Odrzańskich. Pomysł na taki rodzaj ubrania narodził się zaraz po tym, jak na świat przyszło pierwsze dziecko projektantki, któremu chciała ona zapewnić skuteczną ochronę podczas przemieszczania się samochodem.

 

Znak „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca”

Wspomniane ponczo od pracowni krawieckiej „Rygielek” otrzymało certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca” w kategorii rękodzieło/rzemiosło.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz