Szkoła Językowa Multi-Kulti

Kursy języka angielskiego i niemieckiego

O nas

Multi-Kulti to szkoła językowa oraz dynamicznie rozwijające się Centrum Edukacyjne, które funkcjonuje od 2004 roku. Ofertą są kursy języka angielskiego i niemieckiego o różnym profilu i stopniu zaawansowania. W szkole Agnieszki Gawlińskiej jest miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Kursy prowadzone są przez lektorów i nauczycieli z dużym doświadczeniem. Usługi prezentują wysoką jakość i konkurują atrakcyjnymi cenami. 

Szkoła językowa Multi-Kulti znajduje się w Lutyni, która jest położona w regionie Krainy Łęgów odrzańskich. Ponadto zajęcia prowadzone są również w szkołach podstawowych oraz przedszkolach publicznych i prywatnych mieszczących się w Lutyni i Miękini.

Ciekawa oferta nauki języków

Szkoła językowa Multi-Kulti to nie jest zwykłe miejsce – ono każdego roku się zmienia. Przemiany te podyktowane są chęcią rozwoju oraz dopasowania oferty do potrzeb lokalnej społeczności i zmieniających się czasów. To również pokłosie wielu pomysłów właścicielki, Agnieszki Gawlińskiej, która od kilkunastu lat rozwija swoją szkołę, łącząc pasję z dobrze prowadzonym i nadzorowanym biznesem. Efekty? Przede wszystkim ogromne grono zadowolonych kursantów! Jakość potwierdzona jest nie tylko opiniami, ale i nagrodami: najnowszą są „Orły Edukacji 2022” dla najlepszej szkoły w powiecie średzkim.

Jednym z owoców innowacyjnego podejścia szkoły jest „zatrudnienie” robota o nazwie EMYS Robot, który z miejsca stał się ulubieńcem najmłodszych. Miska multikulturowości jest praktykowana poprzez spotkania z obcokrajowcami. Nietypowe metody nauki? Również w trakcie półkolonii, obozów językowych czy zajęć teatralnych. Warto również zauważyć, że Multi-Kulti realizuje od pewnego czasu projekt „Językowa Kuźnia Talentów w Krainie Łęgów Odrzańskich”, którego owocem będzie wyjątkowa przestrzeń edukacyjna w Lutynii.

 

Znak „Kraina Łęgów Odrzańskich poleca”

Szkoła Językowa Multi-Kulti otrzymał certyfikat „Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca” w kategorii usługa edukacyjna/kulturalna.

Ten partner posiada certyfikat

Gdzie nas znajdziesz